blog
Mutfak

PLASTİK ÜRÜNLER

Plastik, yapay olarak üretilen, esnek veya sert, uzun ömürlü bir madde olarak tanımlanabilir. Plastikler genellikle polimerler olarak adlandırılır ve çeşitli hammaddelerden üretilirler. Bu hammaddeler arasında polipropilen, polistiren, polietilen,

(Detay)
blog
Mutfak

FİNCAN TAKIMLARI

Toptan fincan takımları, fincanlar ve fincan takımlarının satıldığı, özellikle perakende veya grosir satıcılar tarafından işletilen mağazalardır. Bu mağazalar genellikle fincan ve fincan takımlarının çeşitli model ve boyutlarını, malzemelerini ve renklerini sunarlar.

(Detay)
blog
Mutfak

TOPTAN MUTFAK

Her evin olmazsa olmaz eşyaları vardır. Kimi evin koltuğu, kimi evin televizyonu, kimi evin de olmazsa olmaz eşyası yemek masasıdır. Ama genel olarak bakıldığında bir evin olmazsa olmaz eşyalarından birisi mutfak gereçleridir. Ailecek yenilen yemeklerde, kalabalık sofralarda yemek masalarını süsleyen mutfak gereçleri hemen hemen her evin yapı taşıdır.

(Detay)
blog
Mutfak

TOPTAN ZÜCCACİYE MAĞAZALARI

Züccaciye, bir evin ve çeyizin olmazsa olmaz ürünlerinden biridir. Her evi süsleyen züccaciye ürünlerin gösterişi kadar kalitesinin de iyi olması şarttır. Kolay deforme olmayan ürünleri tercih etmek hem ekonomi açısından hem de görünüm açısından oldukça yararlı olacaktır.

(Detay)
blog
Genel

TÜRKİYE İTHALAT İHRACAT

satılmasıdır. İhracat yapabilmek için herhangi bir belge veya izin sertifikası almasına gerek yoktur. İhraç edeceği ürüne göre ilgili ihracatçı birliğine üye olan gerçek usulde vergiye tabi gerçek ve tüzel kişi tacirler, Esnaf ve Sanatkârlar odalarına kayıtlı olup üretimle uğraşan esnaf ve sanatkârlar ile ortaklık sağlarlar.

(Detay)
blog
Genel

İSTANBUL TOPTAN

Alışveriş hepimizin hayatının parçasıdır. Genel olarak alışveriş denilince akla gelen parakende yöntemi dışında toptan alış da oldukça fazladır. Türkiye toptancılar açısından oldukça fazla seçeneğe sahip olan ülkelerdendir. Türkiye’ nin her ilinde toptan satış hizmeti yerler bulunabilmektedir.

(Detay)
blog
Genel

TÜRKİYE TOPTAN SATIŞ

Toptan satış parakende satış mantığından daha farklıdır. Toptan satış için ürünün tedarik edilecek firma çok önemlidir. Ürünün devamlılığı ve kalitesi toptan alıcı açısından başlıca kriterlerdendir. Türkiye genel olarak bünyesinde çok fazla toptan satış firmaları barındırmaktadır. Toptancılar için özel alışveriş merkezleri bulunduğundan aranılan ürün kolaylıkla temin edilebilmektedir.

(Detay)
blog
Dekorasyon

DEKORASYON VE AYDINLATMA TOPTANCILARI

Evimiz hepimiz için en huzurlu ve en güvenilir yerdir. Herkes evini kendi zevkine göre dekore etmek ister. Zevke uygun dizayn edilmiş bir ev aitlik duygusunu daha da çok arttırır. Aynı zamanda şık bir ortam elde edilmiş olur. Evin havasına uygun dekoratif ürünler kullanılmalıdır. Lambaderler, mumlar, vazolar, çerçeveler, tablolar, süs bitkileri gibi ürünler kullanılarak ortam daha sıcak ve şık bir hale getirilebilir.

(Detay)
blog
Ev Gereçleri

BANYO GEREÇLERİ TOPTANCILARI

Ev herkesin en özel yeridir. Dekorasyonu ve dizaynı herkese göre özel ve farklıdır. Zevke uygun bir şekilde dekore edilmiş bir ev herkese huzur verir. Evin her odasında kullanılan dekoratif ürünler evin bütünlüğüne uyum sağladığında genel olarak hoş ve sıcak bir ortam oluşturmaktadır.

(Detay)
blog
Mutfak

BAMBU ÜRÜNLERİN TOPTANCILARI

Bambu, buğday familyasına ait bir ağaç türüdür. Asya ülkelerinde yetişen bambular kamış şeklinde 10 ila 40 cm arasında boyları değişen bir bitkidir. Yapısal olarak oldukça sağlamdır. Bu sayede tekstil ve ev araç gereçlerinde günümüzde oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır.

(Detay)
blog
Genel

İHRACAT FAZLASI ÜRÜNLER

İhracat bir ülkede üretilen ürünlerin başka bir ülkeye döviz karşılığında satılmasında denir. İhracat hemen hemen her ürün için gerçekleştirilmektedir. Çeşitliliği arttırmak sebebiyle ihracata başvurulur. Hemen hemen her firma ihracat yapmaktadır. Firmanın tanınması açısından da ihracat yapılabilmektedir.

(Detay)
blog
Genel

İHRACAT NEDİR? PROSEDÜRLERİ NELERDİR?

İhracat, bir ülkede üretilen ürünün başka ülkelere döviz karşılığında satılmasıdır. İhracat yapabilmek için herhangi bir belge veya izin sertifikası almasına gerek yoktur. İhraç edeceği ürüne göre ilgili ihracatçı birliğine üye olan gerçek usulde vergiye tabi gerçek ve tüzel kişi tacirler, Esnaf ve Sanatkarlar odalarına kayıtlı olup üretimle uğraşan esnaf ve sanatkarlar ile ortaklık sağlarlar.

(Detay)
blog
Mutfak

SAKLAMA KABI TOPTANCILARI

Mutfakta en çok kullanıla ürünlerden biri olan saklama kapları, gıdayla doğrudan temas ettiğinden saklama kabının üretildiği materyal oldukça önemlidir. Kaliteli ve mümkün olduğunca cam ürünler tercih edilmelidir. Plastik tercih edilecekse mümkün olduğunca kaliteli olmalıdır.

(Detay)
blog
Mutfak

YEMEK TAKIMI TOPTANCILARI

Ailecek yenilen yemekler gibisi yok. Hep birlikte hazırlanan sofralar ve ardından beraber oturulan sofralar aile bağlarını güçlendirir. Sofraların baş tacı olan yemek takımları ne kadar kaliteli ve şıksa o kadar sofra özenilmiş ve şık görünür. Yemek takımı mutfak eşyalarının olmazsa olmaz yapı taşlarındandır.

(Detay)
blog
Mutfak

TOPTAN SATILABİLECEK FİNCAN TAKIMLARI

Bir kahvenin 40 yıl hatırı olur demiş eskilerimiz. Sohbet eşliğinde içilen kahveler daha keyifli ve içten gelir herkese. Kahve kültürü oldukça kökenli olduğundan her eyalette yeri oldukça ayrıdır. Özellikle kaliteli ve şık fincanlarla içilen kahveler keyfe keyif katar. Fincan takımları mutfağın nadide parçalarından biridir.

(Detay)
blog
Genel

TOPTAN PROMOSYON

Promosyon, bir firmanın belli zamanlarda kendi ürünleri için uyguladığı fiyat değişkenliğidir. Her firmanın kendine göre farklı promosyon ürünleri bulunmaktadır. Toptan promosyon ürünleri de toptan satıcılar tarafından belirlenmektedir. Toptan alıcıları toptan promosyon fırsatları sayesinde diledikleri ürünleri piyasanın daha altında alabilir.

(Detay)
blog
Genel

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Promosyon, belli zaman aralıklarıyla firmaların ürünlerine uyguladığı fiyat etiketleridir. Dönem dönem belli başlı markaların ürünleri promosyona girerek alıcıların daha uygun fiyatlı ürün alması sağlanır. Promosyon ürünleri firmadan firmaya göre değişiklik göstermektedir.

(Detay)
blog
Ev Gereçleri

TOPTAN HIRDAVAT

Ev gereçleri, elektrik, boya, halı, hırdavat, el aletleri, bahçe, ahşap, mobilya, sıhhi tesisat, oto aksesuar, inşaat malzemeleri vb. daha birçok alandaki kategorinin ürünlerini bünyesinde barındıran hırdavat kategorisi her alanda ihtiyacınızı karşılayan ürünlerle hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Hırdavat ürün çeşitleri bir yapının kurulum ve onarım aşamasında yanınızda bulunan gereçlerdir.

(Detay)
blog
Tekstil

TOPTAN SARACİYE

Çanta, kartlık, kemer, valiz vb. ürünleri bünyesinde barındıran saraciye ürünleri yaşamımızı kolaylaştırmamıza olanak sağlamaktadır. Çeşitli renk ve modelde üretilen bu ürünler her yaşa ve zevke uyum içerisinde olarak kullanım alanına şık bir görünüm de katmaktadır. Saraciye ürünlerinin yerli üretiminde de günden güne gelişme sağlanmaya devam edilmektedir.

(Detay)
blog
Dekorasyon

TOPTAN SÜS EŞYASI

Güzel eşyalarla dekore edilmiş evler kimin hoşuna gitmez ki. Süs eşyaları evin ambiyansı açısından oldukça önemlidir. Kendi zevkinize uygun süs eşyalarıyla dekore edilmiş bir ortam insana huzur verir. Evde geçirilen saatlerin daha keyifli ve daha iyi geçmesine yardımcı olacaktır.

(Detay)
blog
Ev Gereçleri

İSTOÇ PLASTİK

Plastik ürünler hem ergonomik olduğundan hem de fiyat açısından uygun olduğundan dolayı hayatımızda oldukça fazla yer almaktadır. Plastik ürünlerde önemli olan şey kalitesidir. Plastiğinin içeriği ne kadar temiz olursa o kadar sağlıklı ve uzun ömürlü olur.

(Detay)
blog
Ev Gereçleri

İSTOÇ ZÜCCACİYE

Züccaciye, bir evin ve çeyizin olmazsa olmaz ürünlerinden biridir. Her evi süsleyen züccaciye ürünlerin gösterişi kadar kalitesinin de iyi olması şarttır. Kolay deforme olmayan ürünleri tercih etmek hem ekonomi açısından hem de görünüm açısından oldukça yararlı olacaktır.

(Detay)
blog
Genel

İSTOÇ UCUZ MU?

İstanbul Toptancılar Çarşısı (istoç) toptan alım yapmak isteyen alıcıların alışveriş merkezidir. Birçok ürünü kendi çatısı altındaki firmalar aracılığıyla hizmet sunan İstoç, her kesime hitap eden ürünleriyle hizmetinize sunulmuştur. Çeşit ve seçenek açısından oldukça geniş ürün skalası bulunmaktadır.

(Detay)
blog
Genel

İSTOÇ FİRMALAR

Toptan alıcıların ortak alışveriş merkezi olan istoç, kendi bünyesinde barındırdığı firmalar sayesiyle alıcıların hizmetine sunulmuştur. 1979’ dan beri hizmet veren İstoç, her kesime hitap eden ürünleriyle toptan alıcıların alışveriş olanağı kolaylaştırılmıştır. İstoç firmalar kendi bünyesinde fiyat ve çeşit aralığı olarak ayrılmışlardır.

(Detay)
blog
Genel

İSTOÇ NEDİR?

İstoç Bağcılar Mahmutbey’ de bulunan toptan alışveriş merkezidir. 1979 yılında modern çalışma prensibi amacıyla kurulan istoç, İstanbul toptancılar çarşısı adında kurulmuştur. Zamanla istoç toptancılar çarşısı istoç olarak kısaltılmıştır.

(Detay)


Tüm Ülkelere İhracat

Toptanara.com Türk ürünlerini tüm ülkelere toptan satışını yapmaktadır

Ülke Değiştir
Arama