WhatsApp

Toptanara - Türkiye'nin En Büyük B2B Toptan Satış Plarformu

Türkiye'nin En Büyük B2B Toptan Satış Plarformuna Hoşgeldiniz

Genel Bigilendirme

Toptanara.com B2B olarak hizmet vermekte olup, kargo ve ambar firmaları ile gönderim yapmaktadır. B2B toptan modeliyle hizmet verildiğinden alıcılar tacir (bilir kişi) olduğu düşünülerek sipariş gönderimleri gerçekleşmektdir. Bu nedenle kargo ile ilgili tüm süreçlerin takibi ve çözümü alıcılara aittir.
*Üye olup sipariş oluşturarak, kargo ile ilgili tüm süreçlerin yönetimini kabul etmiş olmaktasınız


Toptanara'da Siparişler Nasıl Gönderilir?

Siparişleriniz onaylandıktan sonra gönderim süreci başlatılmaktadır. Destek ekibimiz kayıtlı telefon numaranızdan gönderim yöntemi için sizinle iletişime geçecektir. Talebiniz ile Kargo, Ambar ya da Depodan Teslimat yöntemi ile operasyon başlatılacaktır. Ayrıca anlaşmalı olduğunuz kargo firmasıyla da gönderim sağlanmaktadır.


Kargo Ücreti

Satışlar toptan fiyatlı olduğundan ücretsiz kargo uygulaması yoktur. Kargo ücretleri alıcılara ait olmaktadır. Kargo ücretleri ürün teslimatında ödenmektedir. Düşük adetli alımlar için kargo firması ve yüksek adetli alımlar için ise ambar firması tavsiye edilmektedir.
Ambar ile Ortalama 1 Koli Gönderim Ücreti: 150,00 TL
MNG Kargo Firmasıyla Ortalama 1 Koli Gönderim Ücreti: 250,00 TL
*50 Desi üzerindeki kolilerde kargo ücretleri değişkenlik göstermektedir. Ortalama fiyatlar belirtilmiştir.


Kargo Sorunları ve Hasarlı Ürün Çözümü

B2B hizmet modelinde alıcılar tacir olduğundan kargo süreçlerini ve çözümlerini kendileri gerçekleştirmesi gerekmektedir. Kargo nedeniyle oluşacak sorunlarda konuyu kargo firmasıyla çözmeniz gerekmeketdir.


İptal & İade & Değişim Süreci

Sipariş gönderimi başlamadan önce siparişinizi iptal edebilirsiniz. Gönderimi sağlanmış ürünler için ise kargo teslimatında ürünleri teslim almayarak iade edebilirsiniz. Üründe bir kusur bulunmadan yapılan iadelerde kargo ücretleri alıcılara ait olup, ödeme tutarınızdan kargo ücreti düşülerek ücret iadesi yapılmaktadır.Arama