WhatsApp

Toptanara - Türkiye'nin En Büyük Toptan Alışveriş Sitesi

Türkiyen'nin en büyük online toptan alışveriş platformu


ÖNEMLİ

Toptanara.com B2B olarak hizmet vermekte olup, sadece hatalı ürün gönderimlerinde iptal/iade işlemi gerçekleşmektedir.


SİPARİŞ İPTALİ

Gönderimi gerçekleşmemiş siparişlerinizin iptali için, sipariş detayınızda bulunan İptal Et butonuna tıklayarak iptal talebi oluşturabilirsiniz. Talebiniz sonrası siparişiniz iptal edilecek olup, iptal onay mesajı kayıtlı e-posta hesabınıza yansıyacaktır.


ÜRÜN İADE

Toptanara B2B toptan olarak hizmet vermektedir. Perakende satış yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürünler satıcı firma (tacir) olduğunuz düşünülerek onaylanmaktadır. Üretim hatası veya yanlış ürün gönderimi gibi durumlar dışındaki gerekçeler için ürün iadesi kabul edilmemektedir.
Üyelik sözleşmesinde bu madde yer almaktadır.


İADE KABUL

Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.
Alıcı yasal olarak teslim alacağı kargo paketini kontrol etmek ve varsa hasar bunu tutanak ile kayıt altına alıp satıcıya bildirmekle yükümlüdür.


İPTAL & İADE & DEĞİŞİM SÜRECİ

İade işlemi başlatmak için ilk olarak İptal/İade talebi oluşturmanız gerekmektedir. Onay sonrası tarafınıza iletilecek kargo kodu ile ürün iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İade bildirimi ve onayı gerçekleşmeyen gönderimlerde iade kabulü gerçekleşmeyecektir ve Toptanara onaysız ürün gönderimlerinden dolayı oluşabilecek mağduriyetlerden sorumlu tutulamayacaktır.
Onaylanan ürün iadeleri için ödemeler işlem sırası ve bankalara bağlı olarak 2-14 iş günü arasında ekstrelere yansımaktadır. Ürün değişimleri için de iade talebi oluşturarak ürünleri iade etmeniz gerekmektedir. İade ürünleriniz teslim alındıktan yeni ürün gönderimi gerçekleşmektedir.

Teklif25% Off

Sign up to Wolmart

Subscribe to the Wolmart market newsletter to receive updates on special offers.

Electronics Black Wrist Watch 22

Brand
Category: Electronics
SKU: MS46891340

$40.00
  • Ultrices eros in cursus turpis massa cursus mattis.
  • Volutpat ac tincidunt vitae semper quis lectus.
  • Aliquam id diam maecenas ultricies mi eget mauris.