toptanara.com online toptan satış platformudur. Ürünler sadece toptan alıcılar içindir. Firma kaydınızı yaparak online toptan ürün siparişi oluşturabilirsiniz.

Sizler için üretici firmaların ürünlerini tek bir platformda topluyoruz. Bir çok üretici firmanın ürünlerine erişip, size uygun olan ürünler için sipariş oluşturabilirsiniz.

*Ürün satışı ve operasyonu toptanara.com gerçeleştirmektedir.

Tüm çalışanlarımız ile birlikte çevreye saygı ve onu korumaya yönelik çaba ana ilkelerimizden biridir. Tesislerimizin yer aldığı çevreyi gelecek nesillerden ödünç aldığımıza inanır ve onu büyük bir titizlikle koruyarak hiçbir zarar vermeden gelecek nesillere intikal ettirmeyi görev sayarız. Bu doğrultuda elimizde bulunan tüm doğal kaynakları ve enerjiyi israf etmeden ve gereksiz sarfiyatın oluşturacağı olumsuz çevresel etkileri hesaplayarak en ekonomik biçimde kullanırız.

Önceliğimiz müşterilerimizin yüksek düzeyde mutluluğudur. Müşterilerimiz için değer yaratarak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Vazgeçilmez hedefimiz ‘öncü ve lider’ olmaktır. Daima kendimizi aşarak ve rakiplerimizden daha iyisini yaparak kalitede ve hizmette en iyi olmak ve toplumda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada öncü ve lider olmak temel ilkemizdir.

Çalışanımız en önemli gücümüzdür. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Topluluğumuza çekmek ve birlikte çalışmak, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından üst düzeyde fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ile dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Zuccaciyevadisi Kuruluşları’nın kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

İlkemiz üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymaktır. Tüm ilişkilerimizde adil olmak, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.


Kurucu: TOPTANARA A.Ş.

Kuruluş Tarihi: 01.05.2018

Web Site: www.toptanara.com


Arama yapın
Perakende Geçiş Yap